Mirė se vini ne faqen e Klubėve dhe Shoqatavė

Tė dashur bashkatdhetarė,

Si Klub apo Shoqat keni mundesi tė regjistrohuni  falas nė faqet e Ulqini.org, ju mundestohet tė jepni informatat nga aktivitetet e juaja.

NEW! NEW! NEW!  !!FREE!! 
Countdown ka filua - me kėtė mundeni engagemanin e juaj tja hapni publikės mbar botės.

Mos e lėshoni mundėsin dhe na u lajmrohuni !!! Na mandej meshpejt ju kontaktojm dhe ju informojm pėr detale.


 

shefi shtabit teknik
Klubė dhe Shoqata tė regjistruara

SHKA"kraja"OSTROS

OTRANT Ulqin

ALBULENA
UPSSHMZ-dega Ulqini dhe Krajes    
KLUBI  I  FUTBOLLIT
"OTRANT" Ulqin
 
Kryetar i klubit:          Rrok Lulgjuraj
Sekretar:                     Muharrem Avdiu
Manager:                     Hajro Hajdari
Shef e shtabit teknik: Dino Krumiq
Trener i kadetave:      S.Petroviq
Trener i pionerėve:    Safet Kaleziq
Trener i fatosave:       Cano Axhemoviq
 
K.F. "OTRANT" bėnė gara nė regjionin e jugut tė Malit tė Zi.