POLITIK dhe Administartė U L Q I N I   
Institucione Publik
Kuvendi Komunes
Kryetari Komunės
KABINETI KRYETARIT
Qeverisja Lokale
SEKRETERIATIi. pėr URBANIZĖM
SEKRETERIATI  pėr FINANCA, 
dhe pun tė pėrgjithshem
SEKRETERIATI  pėr punė LOKALE
SEKRETERIATI  pėr ēėshtje BANESORE
Sherbimet
SHERBIMI  pėr pun tė KUVENDIT
Institucione Publik
SHTEPIA E SHENDETIT ULQIN
 KOMUNALI  ULQIN
ELEKTRODISTRIBUCIONI
QENDRA INFORMATIVE  ULQIN
EKONOMIA E PYJEVE  ULQIN
DREJTORIA PĖR PASURI TĖ PATUNDSHME TĖ MALIT TĖ ZI FILIJALA ULQIN
DREJTORIA E TĖ ARDHURAVE PUBLIKE TĖ MALIT TĖ ZI EKSPOZITURA  ULQIN

DREJTORIA PĖR PASURI TĖ PATUNDSHME TĖ MALIT TĖ ZI
fILIJALA ULQIN

VEPRIMTARIA
- kadastra
- marrėdhėnjet pronsoro-juridike
DREJTOR
DAUT BEJTJA, ing.i dipl.gjeod.
tel/fax ++ 381 85 412 897

 

 Forumi        Libra e musafirve      IMPRESSUM