Mirė se vini nė Ulqin                 

shko te forumi i ulqinit

ne filim         www.ulqini.org ėshtė njė nyje informative. Qėllimi i saj ėshtė tė paraqes Ulqinin nė hapsirėn e rrjetit elktronik. Kjo nyje informon pėr Ulqini, shqiptarėt, kulturen si dhe rrjedhat aktuale politike, tė cilat janė tė mundshme tė prezentohen kėtu. Njėkohėsisht sherben kjo nyje pėr komunikim tė shqiptarėve qė jetojnė nė Botė.
 

Hyrja

 

Emripėrdorues:
Emri sekret:

 

Keni haruar Emrin sekret?

 
 

Nuk keni ende konto?
Regjistrohuni tani!


Ulqini
Ku gjindet ulqini
E kaluara e Qytetit
Ulqini Antik
Kongresi Berlinit
Detaria e ulqinit
Ulqini vjeter
Qyteti jashtė bede.
Ambienti
Plazhi i Madh
Plazhi i Vogėl
Ada
Kanali Milena 
Valdanosi
Klima e Ulqinit
Ujėrat minerale sulfurike

Jeta dhe ngarjeta

Popullsia e Ulqinit
Kostumet e Ulqinit
Kuzhina ė Ulqinit
sport dhe rekreacion
Rethina e Ulqinit
Liqeni i Shkodrės

Kultura koha e lire
  Klube dhe Shoqata
  Muze
  Art dhe Galeria 
  Bilbliothekė
  Film dhe Kinema
  Kultura e lagjeve tė qytetit
  Masmedia
  Qėndra pėr Kulturė
  Aktivitetet
 

  Libra e Telefonit tė Malit Zi

shko te  MSN ULQINI Groups


9/11 Loose Change

REKLAMOJENI VEHTEN QĖ EDHE NE TĖ REKLAMOHEMI !!!

SHĖRBIMI PĖR PUNĖ TĖ KUVENDIT DHE PUNĖ TĖ PĖRGJITHSHME

 

SHEFI I SHERBIMIT :
                                tel.  
Shėrbimi pėr punė tė kuvendit dhe punė tė pėrgjithshme kryen punėt e administratės qė kanė tė bėjnė me :
- pėrgaditjen e mbledhjeve tė Kuvendit dhe organėve tė saja,
- organizimin dhe punėn e arhivės sė Kuvendit komunal dhe organėve tė pushtetit lokal,
- punėn administrative dhe profesionale pė kėshilltar,
- pėrkthimin e matrijalit nga gjuha malazeze nė shqip dhe anasjelltas,
- ndihmen pėr refugjatet, nė bashkėpunim me Komesariatin Republikan dhe kryqin e kuq,
- kontrollimin e objektit tė komunės dhe mirėmbajtjen e parkut tė automjetėve,
- furnizimin me matrijale punuese pėr funksionimin e kuvendit  dhe organeve tė pushtetit lokal,
- pėrfaqėsimin i interesave tė Komunės para organėve gjyqėsore dhe administrative,
- udhėheqjen e procedurės pėr kundėrvajtje, sipas paraqitjeve tė inspektorėve tė pushtetit lokal.
 
TĖ DREJTAT E QYTETARĖVE:
- dorėzimi i lutjeve,kėrkesave nė arhivin e komunės,
- kėrkesa e refugjatėve,
- pjesėmarrja nė procedurė pėr kundėrvajtje,
- mbrojtja e interesave qytetare nė kontest me komunėn.

 

 

 

 

 

 

 

kthehuTekstet e prezentuara domosdoshmėrisht nuk pėrfaqėsojnė politikėn e redaksisė tė www.ulqini.de  nuk jep pėrgjigje pėr faqe externe
Inhaltlich Verantwortlicher gemäß § 6 MDStV: Shaban Burri
Haftungshinweis: Trotz sorgfältiger inhaltlicher Kontrolle übernehmen wir keine Haftung für die Inhalte externer Links. Für den Inhalt der verlinkten Seiten sind ausschließlich deren Betreiber verantwortlich.Der Inhalt muss nicht mit den Vorstellungen von uns übereinstimmen.

Na vuni nė Favorite

  Service
Hotel/Villė
Duqane/Shop's
Shitblerje/Sales/
Dhomė/Rooms/
Apartments
Autokampė/
  Politika dhe Administratė
Kuvendi Komunes
Kryetari Komunės
KABINETI  KRYETARIT 
  Sherbimet
Sherbimi pėr punė tė Kuvendit
introni nuk jep pėrgjigje pėr faqe externe

ne filim