POLITIK dhe Administartė U L Q I N I   
Institucione Publik
Kuvendi Komunes
Kryetari Komunės
KABINETI  KRYETARIT
Qeverisja Lokale
SEKRETERIATI pėr URBANIZĖM
SEKRETERIATI pėr FINANCA, 
dhe pun tė pėrgjithshem
SEKRETERIATI pėr punė LOKALE
SEKRETERIATI pėr ēėshtje BANESORE
Sherbimet
SHERBIMI pėr punė tė KUVENDIT
Institucione Publik
SHTEPIA E SHENDETIT ULQIN
 KOMUNALI  ULQIN
ELEKTRODISTRIBUCIONI
QENDRA INFORMATIVE  ULQIN
EKONOMIA E PYJEVE  ULQIN
DREJTORIA PĖR PASURI TĖ PATUNDSHME TĖ MALIT TĖ ZI FILIJALA ULQIN
DREJTORIA E TĖ ARDHURAVE PUBLIKE TĖ MALIT TĖ ZI EKSPOZITURA  ULQIN

NDĖRMARRJA PUBLIKE QENDRA INFORMATIVE  ULQIN
  VEPRIMTARIA
  - informimi i drejte i qytetareve nėpėr mes radios dhe gazetave
  DREJTOR
  MET GJONI, ing. i dipl.tehn.
  tel/fax ++ 381 85 411 029
  KRYEREDAKTOR I RADIO ULQINIT
  SHABAN PERAJ, prof.
  tel. ++ 385 085 412 050

 

 Forumi        Libra e musafirve      IMPRESSUM