POLITIK dhe Administartė U L Q I N I   
Institucione Publik
Kuvendi Komunes
Kryetari Komunės
KABINETI  KRYETARIT
Qeverisja Lokale
SEKRETERIATI  pėr URBANIZĖM
SEKRETERIATI  pėr FINANCA, 
dhe pun tė pėrgjithshem
SEKRETERIATI  pėr punė LOKALE
SEKRETERIATI  pėr ēėshtje BANESORE
Sherbimet
SHERBIMI  pėr punė tė KUVENDIT
Institucione Publik
SHTEPIA E SHENDETIT ULQIN
 KOMUNALI  ULQIN
ELEKTRODISTRIBUCIONI
QENDRA INFORMATIVE  ULQIN
EKONOMIA E PYJEVE  ULQIN
DREJTORIA PĖR PASURI TĖ PATUNDSHME TĖ MALIT TĖ ZI FILIJALA ULQIN
DREJTORIA E TĖ ARDHURAVE PUBLIKE TĖ MALIT TĖ ZI EKSPOZITURA  ULQIN

NDĖRMARRJA PUBLIKE EKONOMIA E PYJEVE  ULQIN
VEPRIMTARIA
- mbrojtja dhe shtimi i fondit tė pyjeve
- mbrojtja e vendeve tė gjahut dhe shtimi i numrit tė egėrsirave
   DREJTOR
  
Meto Zenka

 

 Forumi        Libra e musafirve      IMPRESSUM