Mirė se vini nė Ulqin 

www.ulqini.org ėshtė njė nyje informative. Qėllimi i saj ėshtė tė paraqes Ulqinin nė hapsirėn e rrjetit elktronik. Kjo nyje informon pėr Ulqini, shqiptarėt, kulturen si dhe rrjedhat aktuale politike, tė cilat janė tė mundshme tė prezentohen kėtu. Njėkohėsisht sherben kjo nyje pėr komunikim tė shqiptarėve qė jetojnė nė Botė.

ne filim         Forumi Chat Aktualitetet Radio ndihmė intronclub intronshop jobs
 

Hyrja

 

Emripėrdorues:
Emri sekret:

 

Keni haruar Emrin sekret?

 
 

Nuk keni ende konto?
Regjistrohuni tani!


Ulqini
Ku gjindet ulqini
E kaluara e Qytetit
Ulqini Antik
Kongresi Berlinit
Detaria e ulqinit
Ulqini vjeter
Qyteti jashtė bede.
Ambienti
Plazhi i Madh
Plazhi i Vogėl
Ada
Kanali Milena 
Valdanosi
Klima e Ulqinit
Ujėrat minerale sulfurike

Jeta dhe ngarjeta

Popullsia e Ulqinit
Kostumet e Ulqinit
Kuzhina ė Ulqinit
sport dhe rekreacion
Rethina e Ulqinit
Liqeni i Shkodrės

Kultura koha e lire
  Klube dhe Shoqata
  Muzik 
  Muze
  Art dhe Galeria 
  Bilbliothekė
  Film dhe Kinema
  Kultura e lagjeve tė qytetit
  Masmedia
  Qėndra pėr Kulturė
  Aktivitetet
  Emigrationi - Nė gjurmat e   Emigruesve
  Projekt "Radio-TV"
  Webcamera nė Ulqin
Turizėm-Centrala  

 

Gabim! emri sekret ? sesht problem! shkruani ketu emrin perdorues dhe ne emailin tuaj ju kthehet emri secret.
Shkruje ketu Emrin pėrdorues:Ende i paregjistruar? Klikoni kėtu!.
 
     

 

 

 

Na vuni nė Favorite


 

  Service
Agjencione
Hotel/Villė
Rent a car
Kafiq/Restoran/
Muzik
Kompani
Duqane/Shop's
Farmaci/Ordinancė
Shitblerje/Sales/
Dhomė/Rooms/
Autokampė/
Yelowpages
Financ/Lawyer's
  Politika dhe Administratė
Kuvendi Komunes
Kryetari Komunės
KABINETI  KRYETARIT 
Qeverisja Lokale
Sekretariati pėr Urbanizėm
Sekretariati pėr Financa 
Sekretariati pėr punė Lokale
Sekretariati pėr ēėshtje Banesore
  Sherbimet
Sherbimi pėr punė tė Kuvendit
  Institucione Publik
Shtepia e Shendeti Ulqin
Ndermarja Publike Komunale Ulqin
Elektrodistrubucioni
Qendra Informative  Ulqini
Ekonomija e Pyjeve  Ulqin
Drejtoria pėr pasuri tė Patundshme tė Malit tė Zi Filijala Ulqin
Drejtoria e tė ardhurave publike tė Malit tė Zi Ekspositura uLQIN
introni nuk jep pėrgjigje pėr faqe externe

 
ne filim   Forumi Chat Aktualitetet Radio ndihmė intronclub intronshop jobs