Mirė se vini nė Ulqin                 

ne filim         www.ulqini.org ėshtė njė nyje informative. Qėllimi i saj ėshtė tė paraqes Ulqinin nė hapsirėn e rrjetit elktronik. Kjo nyje informon pėr Ulqini, shqiptarėt, kulturen si dhe rrjedhat aktuale politike, tė cilat janė tė mundshme tė prezentohen kėtu. Njėkohėsisht sherben kjo nyje pėr komunikim tė shqiptarėve qė jetojnė nė Botė.
 

Hyrja

 

Emripėrdorues:
Emri sekret:

 

Keni haruar Emrin sekret?

 
 

Nuk keni ende konto?
Regjistrohuni tani!


Ulqini
Ku gjindet ulqini
E kaluara e Qytetit
Ulqini Antik
Kongresi Berlinit
Detaria e ulqinit
Ulqini vjeter
Qyteti jashtė bede.
Ambienti
Plazhi i Madh
Plazhi i Vogėl
Ada
Kanali Milena 
Valdanosi
Klima e Ulqinit
Ujėrat minerale sulfurike

Jeta dhe ngarjeta

Popullsia e Ulqinit
Kostumet e Ulqinit
Kuzhina ė Ulqinit
sport dhe rekreacion
Rethina e Ulqinit
Liqeni i Shkodrės

Kultura koha e lire
  Klube dhe Shoqata
  Muze
  Art dhe Galeria 
  Bilbliothekė
  Film dhe Kinema
  Kultura e lagjeve tė qytetit
  Masmedia
  Qėndra pėr Kulturė
  Aktivitetet
 

9/11 Loose Change

REKLAMOJENI VEHTEN QĖ EDHE NE TĖ REKLAMOHEMI !!!

Tė nderuar bashkatdhetar,

Intron, si njė nyje informative mbarėshqiptare, vazhdimisht po bėnė pėrpjekje qė tė gjithė qytetarėt, e veēanarisht Ju qė jetoni larg vendėlindjės, ti informoi pėr ato ēka po ndodhė nė Ulqin, Anė tė Malit, Krajė...., nė mėnyrė qė sa do kudo tė jeni prezent, ndonėse larg... larg jetoni e veproni, me deshirė qė kurr mos ta harroni vendėlindjen tuaj, Ajo Ju pret....
Shumė shqiptar i braktisen shtėpit e tyre, babain, nėnėn, vllėzėrit, motrat...
 trojet e tyre etnike.Ato jetojnė diku larg... larg.. nė Europė, Amerikė, Australi, Zelandė tė re.... apo...

Por malli pėr mėmėdhe, pėr tė afėrmit ėshtė i madh, tė pėrvelon... E ndoshta puna, hallet e jetės.... kanė bė qė mos tė lajmeroheni, ndoshta, as mė tė afėmeve.

Prandaj, menduam qė tė hapim njė faqe tė re - faqen e mergimtarėve dhe ate qė nga sot e bėmė realitet. 

Qellimi ynė ėshtė qė Ju tė ndėruar mergimtar,bashkatdhetar, kudo qė tė jeni, tė lajmeroheni nė seksionin e mėrgimtarėve, tė leni shėnimet dhe adresėn tuaj, sepse ndoshta dikuj edhe i nevojitet, ndoshta dikush edhe nė
 kėte mėnyrė e gjenė, e takon pra, tė afermin, tė dashurin.... mikun.

Bėhuni pjestar i sesionit tė mergimtarėve shqiptar, sepse kjo ishte kėrkesė e shumė qytetarėve qė na shkruajn, propozojn, sidomos e atyre qė i keni lėnė tė vuajn pėr Ju.

Duke u regjistrua nė kėte faqe ndihmoni ato, afroheni me vendėlindjen tuaj.

Mos harroni. Dhe na shkrueni, propozoni. Ne jemi nė shėrbimin tuaj.

 

Sistem elektronik tė dhėnash
Kėtu mundeni  tė regjistrohuni dhe tė kėrkopni tė afermit tuaj

 

Kėrko Adresėn:


Shkruani emrin tuaj apo parrollėn

shiko kėtu tėgjith shenimet.

Kėtu e shkruani adresėn tuaj:

Emri :

Shkruani emrin tuaj.

URL :

Shkruani URL-Adresėn tuaj.

Kėtu shkruani informatat tuaja tė cilat keni dėshir ti tregoni publikisht :

Shkruani adresėn, vendlindjen, vendbanimin, e-mailin,........ tuaj.
Kėto informata shkruen nė nji sistem elektronik tė dhėnash e cila ju ndihmon ti kėrkoni adresat e juaja.

parrollė :

Shkruani parrollat tuaja .
Parrollat nuk tregohen nė kėrkesen tuaj

E-mail :

Shkruani kėtu E-Mail Adresėn tuaj .
E-Mail Adresa nuk tregohet nė kėrkesen tuaj.

 

 

 Tekstet e prezentuara domosdoshmėrisht nuk pėrfaqėsojnė politikėn e redaksisė tė www.ulqini.de  nuk jep pėrgjigje pėr faqe externe
Inhaltlich Verantwortlicher gemäß § 6 MDStV: Shaban Burri
Haftungshinweis: Trotz sorgfältiger inhaltlicher Kontrolle übernehmen wir keine Haftung für die Inhalte externer Links. Für den Inhalt der verlinkten Seiten sind ausschließlich deren Betreiber verantwortlich.Der Inhalt muss nicht mit den Vorstellungen von uns übereinstimmen.

Na vuni nė Favorite

 
  Service
Hotel/Villė
Duqane/Shop's
Shitblerje/Sales/
Dhomė/Rooms/
Apartments
Autokampė/
  Politika dhe Administratė
Kuvendi Komunes
Kryetari Komunės
KABINETI  KRYETARIT 
  Sherbimet
Sherbimi pėr punė tė Kuvendit
introni nuk jep pėrgjigje pėr faqe externe

ne filim