Mirė se vini nė Ulqin                 

ne filim         www.ulqini.org ėshtė njė nyje informative. Qėllimi i saj ėshtė tė paraqes Ulqinin nė hapsirėn e rrjetit elktronik. Kjo nyje informon pėr Ulqini, shqiptarėt, kulturen si dhe rrjedhat aktuale politike, tė cilat janė tė mundshme tė prezentohen kėtu. Njėkohėsisht sherben kjo nyje pėr komunikim tė shqiptarėve qė jetojnė nė Botė.
 

Hyrja

 

Emripėrdorues:
Emri sekret:

 

Keni haruar Emrin sekret?

 
 

Nuk keni ende konto?
Regjistrohuni tani!


Ulqini
Ku gjindet ulqini
E kaluara e Qytetit
Ulqini Antik
Kongresi Berlinit
Detaria e ulqinit
Ulqini vjeter
Qyteti jashtė bede.
Ambienti
Plazhi i Madh
Plazhi i Vogėl
Ada
Kanali Milena 
Valdanosi
Klima e Ulqinit
Ujėrat minerale sulfurike

Jeta dhe ngarjeta

Popullsia e Ulqinit
Kostumet e Ulqinit
Kuzhina ė Ulqinit
sport dhe rekreacion
Rethina e Ulqinit
Liqeni i Shkodrės

Kultura koha e lire
  Klube dhe Shoqata
  Muze
  Art dhe Galeria 
  Bilbliothekė
  Film dhe Kinema
  Kultura e lagjeve tė qytetit
  Masmedia
  Qėndra pėr Kulturė
  Aktivitetet
 

9/11 Loose Change

REKLAMOJENI VEHTEN QĖ EDHE NE TĖ REKLAMOHEMI !!!
 
Kronika"
adresa: ul. Qazim Resulbegu p.n.(030) 421 546
85360 Ulqin
tel: 030/81-059
fax: 030/81-059
E-mail: kronika@cg.yu
_
Zana-rėvist pėr fėmi"
adresa:ART klubi
rruga 26 Nėntorė
85360 Ulqin
tel: 030/
451-252
_
http://www.kohajavore.cg.yu
Telefon: 081/247-799, 247-734
030/411235, 401064
fax: 030/412227
fax: 081/247-674email: kohajavore@cg.yu
Themelues: Kuvendi i Republikės sė Malit tė Zi
Kryeredaktor:Ali Salaj(030) 409 004
Marketing:Vijoleta Berishaj
_
 RADIO ULCINJ, ULQIN
 DIREKTORi, 26 NOVEMBAR, ULCINJ(030) 411 029
REŽIJA, 26 NOVEMBAR, ULCINJ(030) 412 090
26 NOVEMBAR, ULCINJ(030) 412 060
MARŠALA TITA, ULCINJ(030) 401 120
MARŠALA TITA, ULCINJ(030) 401 121
_

„Lemba"

adresa: ART klubi
85360 Ulqin
tel: 030/82-520, 59-174
_
Radio „Mir"
adresa: Tuzi p.n.
81000 Podgoricė
tel: (020) 603 770

-
„Nora"
adresa: gjerana p.n.
85360 Ulqin
tel: 030/51-697, 51-821
fax: 030/51-821
E-mail: animadonna@cg.yu
_
„Plima"
adresa: Mandra
85360 Ulqin
tel: 030 /52-242
fax: 030 /52-242
E-mail:
plima@cg.yu  
_
Pobjeda - Korospodenca Ulqin
adresa: rruga. 26. Nėntorė
Ndėrtesa e solidaritetit
85361 Ulqin
tel: 030/51-450 
_
Radio Elita  ndodhet ne  Bulevardin "Skenderbeu"-Ulqin telefoni: 030-401-168/9  cell:       069-082-195
_

Shkėndijat-revist pėr nxėnės tė shkollės fillore
adresa-shkolla fillore "Bedri Elezaga" Katėrkollė -tel.030- 459-408
_
BUZUKU
REVISTĖ E PĖRMUAJSHME INFORMATIVE, KULTURORE E SHOQĖRORE
Adresa e redaksisė: Bul. Gjergj Kastrioti Skėnderbeu, p.n.
85360 ULQIN
tel: +382 30/401-384/452-900; 069/441-943 e-mail: fdobreci@cg.yu

_
Art Club
Nail Draga
Tel 85-459-174
_
Shoqata e Gazetarėve Shqiptarė nė Mal tė Zi
Islam Pali
Tel 85-456-133
_

Tekstet e prezentuara domosdoshmėrisht nuk pėrfaqėsojnė politikėn e redaksisė tė www.ulqini.de  nuk jep pėrgjigje pėr faqe externe
Inhaltlich Verantwortlicher gemäß § 6 MDStV: Shaban Burri
Haftungshinweis: Trotz sorgfältiger inhaltlicher Kontrolle übernehmen wir keine Haftung für die Inhalte externer Links. Für den Inhalt der verlinkten Seiten sind ausschließlich deren Betreiber verantwortlich.Der Inhalt muss nicht mit den Vorstellungen von uns übereinstimmen.

Na vuni nė Favorite

 
  Service
Hotel/Villė
Duqane/Shop's
Shitblerje/Sales/
Dhomė/Rooms/
Apartments
Autokampė/
  Politika dhe Administratė
Kuvendi Komunes
Kryetari Komunės
KABINETI  KRYETARIT 
  Sherbimet
Sherbimi pėr punė tė Kuvendit
introni nuk jep pėrgjigje pėr faqe externe

ne filim