Mirė se vini nė Ulqin                 

shko te forumi i ulqinit www.ulqini.org ėshtė njė nyje informative. Qėllimi i saj ėshtė tė paraqes Ulqinin nė hapsirėn e rrjetit elktronik. Kjo nyje informon pėr Ulqini, shqiptarėt, kulturen si dhe rrjedhat aktuale politike, tė cilat janė tė mundshme tė prezentohen kėtu. Njėkohėsisht sherben kjo nyje pėr komunikim tė shqiptarėve qė jetojnė nė Botė.

ne filim         Forumi Chat Aktualitetet Radio ndihmė intronclub intronshop jobs
 

Hyrja

 

Emripėrdorues:
Emri sekret:

 

Keni haruar Emrin sekret?

 
 

Nuk keni ende konto?
Regjistrohuni tani!


Ulqini
Ku gjindet ulqini
E kaluara e Qytetit
Ulqini Antik
Kongresi Berlinit
Detaria e ulqinit
Ulqini vjeter
Qyteti jashtė bede.
Ambienti
Plazhi i Madh
Plazhi i Vogėl
Ada
Kanali Milena 
Valdanosi
Klima e Ulqinit
Ujėrat minerale sulfurike

Jeta dhe ngarjeta

Popullsia e Ulqinit
Kostumet e Ulqinit
Kuzhina ė Ulqinit
sport dhe rekreacion
Rethina e Ulqinit
Liqeni i Shkodrės

Kultura koha e lire
  Klube dhe Shoqata
  Muzik 
  Muze
  Art dhe Galeria 
  Bilbliothekė
  Film dhe Kinema
  Kultura e lagjeve tė qytetit
  Masmedia
  Qėndra pėr Kulturė
  Aktivitetet
  Emigrationi - Nė gjurmat e   Emigruesve
  Projekt "Radio-TV"
  Webcamera nė Ulqin
Turizėm-Centrala  

 

 

 

Regjistrimi 
Tė nderuar anetare te ulqini.org/de/net
Shėrbimet
tona pėr ju:
 Aktualitetet, Lajme tė ndryshme nga vendlindja, - Cinema, Filma te ndryshem, - MP3, Muzik tė zgedhur, - Software, Programe tė ndryshem, - Shitblerje, - Chat- privat, - do te mundohemi tė angazhojm nji Radio nga Ulqini pėr emision ne internet.

Eshtė ė ndevojshme ti jėpni shenimet konkrete, pėrndryshe regjistrimi ska sukses, pas regjistrimit do tė merni nji email nga Ne ku do tju vertetohet regjistrimi juaj.

Emri Mbiemri:
Emaili:
Emri perdorues:
Emri sekret:
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     UPSSHMZ-dega Ulqini dhe Krajes
Tekstet e prezentuara domosdoshmėrisht nuk pėrfaqėsojnė politikėn e redaksisė tė
www.ulqini.de  nuk jep pėrgjigje pėr faqe externe
Inhaltlich Verantwortlicher gemäß § 6 MDStV: Shaban Burri
Haftungshinweis: Trotz sorgfältiger inhaltlicher Kontrolle übernehmen wir keine Haftung für die Inhalte externer Links. Für den Inhalt der verlinkten Seiten sind ausschließlich deren Betreiber verantwortlich.Der Inhalt muss
nicht mit den Vorstellungen von uns übereinstimmen.

Na vuni nė Favorite


 

  Service
Agjencione
Hotel/Villė
Rent a car
Kafiq/Restoran/
Muzik
Kompani
Duqane/Shop's
Farmaci/Ordinancė
Shitblerje/Sales/
Dhomė/Rooms/
Autokampė/
Yelowpages
Financ/Lawyer's
  Politika dhe Administratė
Kuvendi Komunes
Kryetari Komunės
KABINETI  KRYETARIT 
Qeverisja Lokale
Sekretariati pėr Urbanizėm
Sekretariati pėr Financa 
Sekretariati pėr punė Lokale
Sekretariati pėr ēėshtje Banesore
  Sherbimet
Sherbimi pėr punė tė Kuvendit
  Institucione Publik
Shtepia e Shendeti Ulqin
Ndermarja Publike Komunale Ulqin
Elektrodistrubucioni
Qendra Informative  Ulqini
Ekonomija e Pyjeve  Ulqin
Drejtoria pėr pasuri tė Patundshme tė Malit tė Zi Filijala Ulqin
Drejtoria e tė ardhurave publike tė Malit tė Zi Ekspositura uLQIN
introni nuk jep pėrgjigje pėr faqe externe

 
ne filim   Forumi Chat Aktualitetet Radio ndihmė intronclub intronshop jobs