Mirė se vini nė Ulqin                 

ne filim        www.ulqini.org ėshtė njė nyje informative. Qėllimi i saj ėshtė tė paraqes Ulqinin nė hapsirėn e rrjetit elktronik. Kjo nyje informon pėr Ulqini, shqiptarėt, kulturen si dhe rrjedhat aktuale politike, tė cilat janė tė mundshme tė prezentohen kėtu. Njėkohėsisht sherben kjo nyje pėr komunikim tė shqiptarėve qė jetojnė nė Botė.
 

Hyrja

 

Emripėrdorues:
Emri sekret:

 

Keni haruar Emrin sekret?

 
 

Nuk keni ende konto?
Regjistrohuni tani!


Ulqini
Ku gjindet ulqini
E kaluara e Qytetit
Ulqini Antik
Kongresi Berlinit
Detaria e ulqinit
Ulqini vjeter
Qyteti jashtė bede.
Ambienti
Plazhi i Madh
Plazhi i Vogėl
Ada
Kanali Milena 
Valdanosi
Klima e Ulqinit
Ujėrat minerale sulfurike

Jeta dhe ngarjeta

Popullsia e Ulqinit
Kostumet e Ulqinit
Kuzhina ė Ulqinit
sport dhe rekreacion
Rethina e Ulqinit
Liqeni i Shkodrės

Kultura koha e lire
  Klube dhe Shoqata
  Muze
  Art dhe Galeria 
  Bilbliothekė
  Film dhe Kinema
  Kultura e lagjeve tė qytetit
  Masmedia
  Qėndra pėr Kulturė
  Aktivitetet
 

9/11 Loose Change
Palestina Spezial

REKLAMOJENI VEHTEN QĖ EDHE NE TĖ REKLAMOHEMI !!!

Mirė se vini ne faqen e Klubėve dhe Shoqatavė

Tė dashur bashkatdhetarė,
Si Klub apo Shoqat keni mundesi tė regjistrohuni  falas nė faqet e Ulqini.org, ju mundestohet tė jepni informatat nga aktivitetet e juaja.
NEW! NEW! NEW!  !!
FREE!! 
Countdown ka filua - me kėtė mundeni engagemanin e juaj tja hapni publikės mbar botės.
Mos e lėshoni mundėsin dhe na u lajmrohuni !!! Na mandej meshpejt ju kontaktojm dhe ju informojm pėr detale.

shefi shtabit teknik
Klubė dhe Shoqata tė regjistruara

SHKA"kraja"OSTROS
_

OTRANT Ulqin
_

ALBULENA
_
UPSSHMZ-dega Ulqini dhe Krajes
_
Shoqata e Intelektualėve Shqiptarė “Illyricum” Kolė Camaj
Tel 85-485-062
_
“ Horizonti i Ri “ Nazif Veliqi
Tel/Fax: +382 30 411 969
Cell: +382 68 300 603
http://www.ngo-horizonti.org/
_
Shoqata Kalaja
Ismet Karamanaga
Tel 85-451-273
karamanaga_i@cg.yu
_
Shoqata Humanitare
Nėnė Tereza-Ulqin-Bilal Alaj
Tel 85-451-636
_
Shoqata e Gazetarėve Shqiptarė nė Mal tė Zi-Islam Pali
Tel 85-456-133
_
Art Club
Nail Draga
Tel 85-459-174
n.draga@cg.yu
_
Monitoring Group Ulcinj
Xhemal Peroviqi mog-ul@cg.yu
Bul. Skenderbeu bb
085401181 www.mog-ul.org
_
Anima
Zylfije Gjoni Duraku
duraku6@cg.yu
Shoqata e Ulishtareve
Agim Dragovoja
valdanos@cg.yu
_
Art Dulcigno
Vahida Hasanagi/Nimanbegu
vahida@cg.yu
_
DIALOG
Haxhi Shabani
haxhish@hotmail.com
_
Uba
Genc Nimanbegu 085/401-180 
uba@cg.yu
_
Kalimera
Fejzo Hoxha
kalimera@cg.yu
_
Aurora
Ilir Llazorja 069/28-28-26 Ilir@cg.yu
aurora-ul@cg.yu
_
Artis
Lutfije Haxhibrahimi
artis@cg.yu
_
Anima
Hatixhe Djonovic
animadonna@cg.yu
_
Harmonia
Ibrahim Berjashi
ibrahimberjashi@hotmail.com
_
SOS
Hatixhe Neljaj
Bulevard "Skenderbeu" bb 085/411-700 
sos-ul@cg.yu

_
   

Tekstet e prezentuara domosdoshmėrisht nuk pėrfaqėsojnė politikėn e redaksisė tė www.ulqini.de  nuk jep pėrgjigje pėr faqe externe
Inhaltlich Verantwortlicher gemäß § 6 MDStV: Shaban Burri
Haftungshinweis: Trotz sorgfältiger inhaltlicher Kontrolle übernehmen wir keine Haftung für die Inhalte externer Links. Für den Inhalt der verlinkten Seiten sind ausschließlich deren Betreiber verantwortlich.Der Inhalt muss nicht mit den Vorstellungen von uns übereinstimmen.

Na vuni nė Favorite

 
  Service
Hotel/Villė
Duqane/Shop's
Shitblerje/Sales/
Dhomė/Rooms/
Apartments
Autokampė/
  Politika dhe Administratė
Kuvendi Komunes
Kryetari Komunės
KABINETI  KRYETARIT 
  Sherbimet
Sherbimi pėr punė tė Kuvendit
introni nuk jep pėrgjigje pėr faqe externe

ne filim